Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Noxplode / Warrior / Fury + Prot
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Noxplode / Warrior / Fury + Prot

Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5097

  • NoXplode
Herný nick: NoXplode
Class: Warrior
Talenty: Fury/Protection
Rasa: jeste netusim
Profesie: Mining(450)/JWC(450)
Alti: Nestoji za zminku... snad jen Rogue 80 lvl Noxplodeqt
KS: 10/25/10HC/25HC

TeamSpeak3: Mam, mikrofon a sluchatka taky

Zameranie: PvE primarne, PvP kdyz je cas a nuda

Equip:

Fury: Az na trinkety, neck, back a bow full HC.
Prot: Full HC. Nevim jestli ma smysl davat screen full HC gearu a statu

Staty: Viz screen vyse. Myslim ze staty dostacujici. Hard cap arpen, 201 hitu vytazenych o dalsi % na talentu Precision, expertise cap.

Link na armory: armory.project-nemesis.cz/character-shee...hema&cn=Noxplode

DPS: Mam ted problem se dostat do hry. Stehovani a celkove malo casu pred svatkama diky nakupovani darku a celkovemu Vanocnimu silenstvi. Postnu nekolik tydnu starej screen DPS z Dethbringera. Uz nevim jestli normal nebo HC. Nevim jestli gear se od te doby nejak zmenil nebo ne.


Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): Nemam, myslim ze hodiny co jsem naprogressoval bych mohl rozdavat

KTO ZMIENI BRATISLAVSKU KLOBASU V PRIHLASKE JOSYMU DAM DOLE -500 DKP - netusim vo co go ale tak okay

Predošlé guildy a dôvod odchodu: Okay zacneme od zacatku protoze stejne kazdej vi o koho jde nebo mu to aspon dojde.
TBC - Annihilation
Wotlk - Annihilation ---> Immortal Outlaws ---> WIPE ---> Immortal Outlaws (CL, RL pak pres 2 roky GuM) ---> Gravity (total fail) ---> The Destroyers (CL + RL - guilda bez problemu, nasel jsem tam co jsem hledal, bezproblemovej kolektiv lidi ktery jsou absolutne v pohode jen jsem ted behem prestavky kvuli stehovani zjistil ze uz me to u hordy proste nebavi. Pokud by se stalo ze po odmigrovani k allianci budu chtit jeste nekdy zpet k horde ta guilda bude jasna volba pokud mi daji jeste sanci.)
Co se tyka me a minulosti na AN. Starsi memberi OSB si ji pamatujou, nekdo to prekousne a nekdo zase ne. Co bych jen chtel by bylo aby si lidi kteri mi chteji zacit nadavat uvedomili jaka byla drive situace a jak to vypadalo mezi IO a OSB. Urazeni a obvinovani guild bylo v tu dobu na dennim poradku a ja jako GuM jsem se taky nechal unest. Nicmene clovek se meni a cim je starsi tim na veci nahlizi jinak a kdyz vzpominam na tu dobu tak se bud smeju nebo kroutim hlavou kam jsme se kvuli hre nechali v tu dobu unest. Ja mozna udelal chybu v tom jak jsem se zachoval k hracum na TS pri banovani raidu za 28 lidi v grupe ale vzpomente na hrace s nickem Vegetarian ktery nekdy az nechutne prilejval do ohne a rozdmychaval to napeti mezi guildama a naslednou nesnasenlivost lidi. Pak jsem si hold ja uzil svou chvilku slavy. To co bylo, bylo a myslim ze uz je to za nama. Pokud pujde v tehle prihlasce jen o to rejpat se v minulosti tak asi bude lepsi rovnou lock. Pokud chcete nahlizet na hrace v pritomnosti bylo by to super.

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate: Prihlasky hracu Wokzen a Trayy mluvi za vse... jsou to dva tardi se kteryma chci hrat, horda me nebavi a OSB je jedna z nejlepsich guild u alliance. Ocekavam vyspelou komunitu hracu a raidy na urovni.

Vidim ze mate otevreny nabor pro warriory proto to pisu. Kdyby nebyl ani prihlasku nepodavam. Vasi prioritou je 25 HC a myslim si ze pro tenhle raid disponuju vsim co je potreba. Gear, skill, moznost switchovat fury - prot talenty. Pouzivam BigWigs funguje totiz nejlip. Co se tyka dalsich addonu na zobrazeni CD a procu (TellMeWhen, PowerAuras, DebufFilter).

Pokud mate zajem o hrace co ovlada svoji class a jste ochotni na nej nahlizet v dobe jaka je ted a ne jaka byla jsem vam k dispozici.
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5099

  • Trayylolz
Tocit umi... Nemel rad vegeho a ne OSB a navic se urcite zmenil.. ja jsem PRO
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5100

  • Immortalone
Za mě pro. Lidé se mohou změnit
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5102

  • SKillpala


btw som ZA
Last Edit: 11 years, 4 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5104

  • Wokzen
[13:04:31] Ancábl: pochval me v prihlasce pico more
[13:04:44] Ancábl: best warrior of the world more tam napis
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5106

  • Josy
  • OFFLINE
  • Administrátor
  • Posts: 381
  • Karma: 1000000001
ZA, ak bude poslúchať

:pinch: Warning: Spoiler!

Palec hore.
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5107

  • Ulf
Jak jedna z nejlepších,nejlepší ! PRO
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5110

  • Mirek n.
Kdyz uz si zminil ten týmspík... To mi proste v zaludku lezet bude a clovek co neustale urazel lidi, kdyz se chteli obhajit a schvalne je nepoustel ke slovu a v kazde 5ti slovne vete si rekl 3 sproste vyrazy aby byl vic cool, tu podle me nema ruzovou budoucnost. Nasi guildu si nejednou potopil, nejednou si prave ty vyvolal flame, aniz by byl vubec vege online. Rikas ze cim je clovek starsi tim je vyzralejsi, ale zaroven by nemela chybet nejaka ta hrdost. Nicmene kvalitni lidi nemuzeme odmitat a proto mas moje pro. Snad toho nebudu litovat
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5111

  • NoXplode
Jak pise Trayy... popravde mi cele OSB bylo tenkrat uplne volne ale diky Vegetarianovi a nasim neustalym neshodam to odnasely cele guildy. At uz IO nebo OSB. Kazdopadne po migraci IO zpet k horde se to uklidnilo si myslim. Svoji ucast na vzajemnych provokacich a nadavkach samozrejme uznavam...

Wokzen: vychytal... skap na rymu :

Skillpala: tam nejsou potreba

Josy: diky... ale s orgiema nepocitej

Mirek n.: nevim jak myslis to ze nekolikrat poctopil. Pokud vim tak to bylo jen jednou a to pri situaci ktera se tu resi (28 lidi v raidu). Napisu to asi takhle... v tu dobu se na nas snasely nadavky a pripominky k hackovani a supportu od GM. Jedno nam to nebylo tak potom samozrejme prisla ofense. Ta "legendarni" announce od Nethiel pro nas a hlavne pro me byla da se rict zadostiucinenim. Vegetarianovo reci aka nejlepsi leader na anatheme atd. se najednou otocili proti cele jeho guilde. Mel to byt vysmech hlavne jemu a ne cele guilde. Jenze to si clovek uvedomuje az postupem casu. Jak uz jsem psal... kdyz vzpominam na ty casy (a nekdy opravdu rad protoze tenkrat to byla aspon zabava i pres ty nadavky tak se neceme smeju a nad necim kroutim hlavou. Kazdopadne doufam ze uz je to pryc a budeme hrat... a ne se dohadovat nad tim co bylo a bylo ze vsech stran vyvolavane spise v afektu at uz u me nebo jednotlivych hracu obou guild Diky za PRO
Last Edit: 11 years, 4 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 4 months ago #5112

  • SKillpala
NoXplode wrote:
Ja
Skillpala: tam nejsou potreba


nahodou vzdy sa oplati mat nabindovane jedlo a treba sa drzat pravidla full bind ui
The topic has been locked.
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.59 seconds