Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Turalionn prot paladin
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Turalionn prot paladin

Turalionn prot paladin 9 years, 11 months ago #8649

  • turalion
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 4
  • Karma: -5
Herný nick: turalionn
Class: paladin
Talenty: Protection
Rasa: human
Profesie: Mining(440)/ BS(440)
Alti: nemam
Rok narodenia: 1991
KS: 10/25 ?bohuzel ks este nemam na icc 10 mam 11/12 normal i hc. na icc 25 mam normal 11z12 a hc 10z12 tady na twinstaru jse mi nepovedlo zajit i lichkinga zkusenosti z nej mam este na ofiku tam jsem prestal az po prichodu pandy.

TeamSpeak3: Mám a viem s ním narábať
1. Som na ts len počas raidu a som ticho


Sluchátka: Nemám - mám bedničky (Kto má bedničky bude mať povinne TS3 na TLAČÍTKU, lebo ináč je ozvena!!!) mam sluchatka ted nove porizena bednicky nepouzivam.(pritelkyni by to rusilo:D)

Mikrofón: Mám

Zameranie: PvE//PvP preferuji pve protoze pvp mi nikdy moc neslo a ani me nebavi.

Equip: Screen z hry s vašim EQ a celou UI- Upload napr. (www.imageshack.us) a prosíme posielajte direct linky na .jpeg súbor alebo ich môžte aj priamo upnúť na fórum vo forme prílohy.

Staty: Screen+ popis- Upload napr. (www.imageshack.us) a prosíme posielajte direct linky na .jpeg súbor alebo ich môžte aj priamo upnúť na fórum vo forme prílohy.

Link na armory: (pokiaľ je funkčný) armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r...ion&cn=Turalionn mel by byt v poradku zkousel jsem ho.

DPS: Screen s DPS na dummy aspon s 1,5 mil. dmg. Samozrejme SelfBuff !!!

Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): ? ne to zvladam v pohode.



Predošlé guildy a dôvod odchodu:

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate: protoze mam zajem se ucastnit bezproblemoveho progresu s lidmi co se umi chovat a to take ocekavam od vztupu k vam. PS: meli jste pravdu moje minula prihlaska byla odflaknuta prave jsem odjizdel na mensi dovolenou a uz jsem nestohal proto se omlouvam a snad se mi povedlo to trosku napravit, dekuju za pochopeni a prehodnoceni me prihlasky.(samozrejme chapu ze palu mate dost i tak diky)
Attachments:
The topic has been locked.

Re: Turalionn prot paladin 9 years, 11 months ago #8650

  • Rafik
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 25
  • Karma: 0
PROTI
s prihlaskou sis mohl dat jeste vic zalezet
a tanku (zrovna paladinu) mame pozehnane dost
The topic has been locked.

Re: Turalionn prot paladin 9 years, 11 months ago #8651

  • Danerys
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 146
  • Karma: 1
PROTI nábor uzavřen
The topic has been locked.

Re: Turalionn prot paladin 9 years, 11 months ago #8652

  • Boinc
Nic ve zlým, ale odfláknutý je to stále dost věcí tam není co by tam mělo být. Rád bych Ti napsal pokud tady budeš dělat takový troll topicy tak si vysloužíš ban. Kdyby sis přeci dával do jiných guild žádosti mrkni se na jiné žádosti nebo vzor. Na to kolik ti je to ubohé udělat takový trolling.

Měj se.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.47 seconds