Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Wybie//Shaman/Enhacement
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Wybie//Shaman/Enhacement

Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8620

  • Wybie
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 6
  • Karma: 0
Nick: Wybie
Class: Shaman
Rasa: Dranei
Profesie: Mining[450]/Engineering[80-low] -> JWC ma už nebavilo

Alti: Lorija [lvl80] - Hunter
Asault [lvl80] - Paladin
Veiled [lvl80] - Warrior
Watched [lvl80] - Death Knight

Off Spec: Restoration 6,1k GS (Wf cloak inak full )
Elemental 6k GS (3/5 T10 inak hybrid gear z r100)

Rok narodenia: 1997

KS: 10/25 -> Obidve

Teamspeak3: Mám, viem s ním narábať a komunikujem z raidom keď je niečo potrebné poprípade nejaké(á) otázky/rady/pomoc.

Slúchatka: Bez nich nehrám, takže mám všetky typy.+ Push-to-talk

Mikrofón: mám, aj na karaoke.

Zameranie: PvE//PvP

Zkúsenosti: "WoW" hrávam od Classic-u takže by som mal mať primerané vedomosti k podmienkam guildy, čo zahrňuje taktiky a pod. . Classic ovládam na 100%, TBC na 60%, Woltk 90%++

Addony: DBM (deadly boss mods)
POWA (power auras)
RBF (raid buff status)
ARI ( automatic raid inviter)
Xperl
HealBot
samozrejme + bindy/macra.

*Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): Problém nemám, je len malý háčik v tom že som aktívny športovec (futbalista) a tréningy mi končia 18:30, ale rád sa dohodnem ingame na prispôsobení.

*Predošlé guildy a dôvod odchodu: The Undying Spirits- Dôvod: Neaktivita guildy.

*Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate: Prečo chcem?: po pár rokoch si zahrať s chuti, s poznať nových ľudí, byť v príjemnom kolektíve.
Čo očakávam?: Prijatie do Guildy samozrejme sa naučiť nové veci a raidovanie.

UI & Stats: [5732 AP, 485 hit, 50,84% crit., 1014 Haste, 16 expertise.] -> Screen Dole: "WybieStats"

DPS: Screen dole : "WybieDPS"

PS: Čo sa týka úpravy prihlášky som drevo tak nejaká tá tolerancia by sa hodila.

PS2: Whisp pri DPS si nevšímať.


WybieStats.jpg


WybieDPS.jpg
Last Edit: 10 years ago by Wybie.
The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8621

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
Pěkné, PRO
The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8622

  • Boinc
Konečně pořádná přihláška oproti Té předchozí pěkné čtení a i máš +1.

PRO na zkoušku
The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8623

  • serkovice
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 29
  • Karma: -1
PRO konečne nekdo starej jak ja
The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8624

  • Juan
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 110
  • Karma: 0
PROTI
- není EXP cap
- sledování stacků L shieldu?
- jelikož ten cement není zrovna topka a supportne raid jen pár agi/STR víc jak DK tak si nemyslím že by se vyplatil

- sám Fajka řekne že na např profovi je to dost nahovno za cementa.

- dal bych ti šanci ale přijde mě že ten cement není tak OP jak při otevření ICC


The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8625

  • Boinc
Možná ten cement kromě toho meele haste není tak top jak píšeš, ale neznamená, že třeba nějaký z jeho altu se nedá využit popř.. I když na druhou stranu jeho alti jsou zrovna toho čeho je i sem tam nadměrně dost.
Ať rozhodne CLko od shamu třeba, ale jako za zkoušku se nic nedá. Zase by bylo o člověk více a kdyby někdo chyběl tak může něco vzít z těch „altů”. TO už je i čistě na aportovi zda ještě potřebuje tyhle classy, co se tu nabízí.

Juan wrote:
PROTI
- není EXP cap
- sledování stacků L shieldu?
- jelikož ten cement není zrovna topka a supportne raid jen pár agi/STR víc jak DK tak si nemyslím že by se vyplatil

- sám Fajka řekne že na např profovi je to dost nahovno za cementa.

- dal bych ti šanci ale přijde mě že ten cement není tak OP jak při otevření ICC
The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8626

  • Wybie
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 6
  • Karma: 0
1) Expertise bol robený podla iného serveru, som si vedomí toho že mi chýba do cap-u ale jak dobre vieš aj ty 70% ICC-čka sa môže ísť zo zadu bossa, takže expertise trošku stráca hodnotu.

2) Pripadá mi to ako diskriminácia enhancementov okrem iného shaman dopuje raid totemamy, buffmi atd. to sa povedalo že to nieje až tak moc, ale ak isto nie je "useless" do raidu.
K tomu Profovi a Sindre ešte je to na hovno, ale napríklad v guilde Dson sme to riešili off specom, aj to je možnosť.

BTW: kritiky sa nebojím, ale nemám rád ľahostajnú kritiku ako je podla teba LS, môj osobný názor nato čo si napísal je že nemusím mať na všetko addon keď to stíham sledovať za tých pár rokov hrania aj bez addon-u. (aj keď ho mám).
Last Edit: 10 years ago by Wybie.
The topic has been locked.
The following user(s) said Thank You: Emicek

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8627

  • Juan
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 110
  • Karma: 0
tím EXP jsi sis teď dost vyhrabal hrob EXP na bossovi je třeba ze soft cap což je 26 páč boss dokáže dát dodge i parry ze zadu.
Když mlatíš ze předu je třeba hard cap který je dost vysoko na to aby se capoval.
To že na AN to fungovalo tak jak když nefungovala to tu nikoho nezajímá.

Tím Exp jsi si to zmrazil

PROTI
nedostatečné znalosti ohledně melee specky.


The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8628

  • Imaawesome
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 12
  • Karma: 0
Jelikož do šamana docela vidím, tak bych se taky rád vyjádřil.. Kecal jsem s nim in game a v pohodě.. ale co se týká statu tak Juan má bohužel pravdu, každopádně jak již napsal hrál na jiném serveru kde to fungovalo "trochu" jinak. Áále na druhou stranu před tím než si dáš přihlášku někam do guildy měl by sis podle mě upravit gear na standardy daného serveru. Řekněme že kdyby za to uměl točit a přitom se i hejbat.. (Např. Proff hc) tak bych byl PRO, jsem za Test Raid
PS: Retri taky není class na proffa a podívejte se jak tam točí Iron.
Last Edit: 10 years ago by Imaawesome.
The topic has been locked.

Re: Wybie//Shaman/Enhacement 10 years ago #8632

  • Wybie
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 6
  • Karma: 0
Aha píšeš tu o mne ako keby som shamu nikdy nezapol kvôli Expertise ktorý sa dá kľudne capnut 2-3 socketmi za 10minút a kvôli tomu nemám primerané schopnosti to je trošku atypické.
Soft a hard cap dobre poznám neboj sa, a to že na AN to fungovalo inak mňa zaujíma lebo ešte nebola možnosť ani čas presocketovať a prerobiť eq, ale neber nič osobne len sa čudujem že ma odsudzuješ za takú maličkosť ako je 10expertise.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.62 seconds