Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Vlastovicka/Warrior/fury
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Vlastovicka/Warrior/fury

Vlastovicka/Warrior/fury 10 years, 1 month ago #8391

Herný nick: Vlastovicka
Class: Warrior
Talenty: main Fury/off spec Protection
Rasa: Human
Profesie: JWC(450)/ Skinning (450)
Alti: Azkaban (lvl 80)- warrior prot

Rok narodenia: 1979
KS: mám 10 i 25 normal; ICC10HC - 9/12, ICC25HC 7/12

TeamSpeak3: Mám a umím s ním zacházet. Mám i mmbl.
Sem na ts během raidu a umím odpovědět, když se mě někdo na něco zeptá.

Sluchátka: mám sluchátka i s mikrofonem

Mikrofón: Mám

Zameranie: PvE. PvP si občas zajdu pro zábavu (většinou WG) ale nemám PvP equip, takže určitě nejsem žádnej killer.

Equip: T10 4set lvl264, ostatní 264,277 - snaha o BiS ICC, ale chybí upgrade na HC úroveň - momentálně 6.0k gs
soubor je přiložený ve formátu Word s popisem - musel jsem přeinstalovat PC, takže nouzové řešení.
Doufám, že to bude fungovat.
nějak se nedaří to sem připojit ...

Screen.jpg



Staty: protože nefunguje armory, tak je vypíšu
capy - Hit - 234; Expertise - 32/35; ArPen - 1408
AP - 5871; Crit Chance - 45,68%
HP - 30231; Armor - 16125
všechno totálně unbuffed

Link na armory: bohužel zrovna nefunguje

DPS:
DPS na dummy nemám. Warrior je závislý na rage, a protože dummy nedává dmg, warrior nemá dostatek rage, takže ta simulace není moc vypovídající. DMG z posledního boje je na screnshotu v příloze. Vidět je i s detailem rozložení abilit.
Na Festerovi mám posledních pár ID DPS mezi 10 – 11k.


Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00):
Nemám problém s uvedeným časem kromě pátku a soboty, ale ne všechny zbývající dny v týdnu hodlám strávit u WoW. Vzhledem k věku už musím pracovat a mám rodinu, takže RL má samozřejmě před hrou přednost. Ale nemám problém jít dva dny po sobě (raid s docházkou) a může se i protáhnout přes 22:00.



Predošlé guildy a dôvod odchodu:
Nejvíc času jsem strávil v guildě Veselí medvídci. Byla tam naprostá pohoda a spousta zábavy, ale nedařilo se ustálit 25 grupu. Proto před koncem roku část guildy, která byla nespokojená s progresem odešla a založila si novou guildu. Po tomto odchodu Veselí medvídci přestali chodit raidy úplně. Na začátku roku jsem přešel do Holy Blades, kteří v té době pravidelně chodili ICC25 a začaly se dávat i HC módy. Bohužel asi před něco víc jak měsícem přestali lidi chodit do hry, takže momentálně je téměř mrtvo a chodí se sem tam jen nějaké desítky.

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate:
Hledám guildu, která zůstává zatím na WotLK a chodí pravidelně ICC25 + HC a další 25. Podle informací, které jsem našel na webu a získal ve hře, jste guilda, která tyto podmínky splňuje a navíc má velice dobrou úroveň. Očekávám, že kromě zapojení do raidů případně získám další cenné informace od zkušenějších hráčů, jak vylepšit gear, rotaci, addony, macra atd. Rád se nechám poučit, ale ne stylem - "Okamžitě si předělej ten dementní enč na beku a nehodlám se o tom bavit." Pokud dostanu stručné rozumné vysvětlení, nemám problém se přizpůsobit. Na oplátku se vynasnažím být na raidech co nejvíc užitečný a dělat co nejmíň failů.
Last Edit: 10 years, 1 month ago by Vlastovicka.
The topic has been locked.

Re: Vlastovicka/Warrior/fury 10 years, 1 month ago #8392

  • Cuuza
Ve warech se nevyznam, ale tva prihlaska je velice impozantni ! PRO
The topic has been locked.

Re: Vlastovicka/Warrior/fury 10 years, 1 month ago #8393

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
Pekna prihlaska
Co se tyce warra mas tam dost nedostatků a to je moc přetažené capy takže to pořešíme až budu doma ju? všechno ti vysvětlím a doladíme co se dá
Jsem PRO a budu se těšit
The topic has been locked.

Re: Vlastovicka/Warrior/fury 10 years, 1 month ago #8394

  • Boinc
PRO
The topic has been locked.

Re: Vlastovicka/Warrior/fury 10 years, 1 month ago #8397

  • Syneet
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 27
  • Karma: 0
PRO
Last Edit: 10 years, 1 month ago by Syneet.
The topic has been locked.

Re: Vlastovicka/Warrior/fury 10 years, 1 month ago #8398

  • Boinc
Přijat
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.45 seconds