Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Členske fórum
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Členske fórum

Členske fórum 10 years ago #8389

  • Majlord
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Posts: 23
  • Karma: 0
Čaute vie sa mmi niekto pozriet preco sa nemozem dostat na členske forko?
vobec to tam nevidim...mam len verejne forum, web info, trash a spam, who is online, OSB Forum statistic

pls pomozte mi s tym niekto
vopred dakujem
The topic has been locked.

Re: Členske fórum 10 years ago #8390

  • Boinc
Rank pro tu danou sekci máš nastavený takže chyba bude někde na tvé straně. Teď jsem koukal do administrace a rank pro to máš nastavený jelikož všem ostatním to jde a je tu pár lidí, kterým to nejde hádám, že máte něco u sebe v PC nastavené špatně možná nějaký script či jinou věc.
The topic has been locked.

Re: Členske fórum 10 years ago #8402

  • Majlord
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Posts: 23
  • Karma: 0
ano všetci mame blbe copmy...ked mi to nejde ani v jednom zo 4 prehliadacov tak chyba asi nebude u mna a robi to aj novo prijatym clenom co som sa pytal...a nie je mozne aby tolko ludi malo na hovno pc
The topic has been locked.

Re: Členske fórum 10 years ago #8403

  • Boinc
Kolikrát jsme se na to s aportem dívali a nikdy jsme nic nenašli. Divné, že třeba takovej hanič má stejný rank a vše jako Ty a jemu to jde a mě taky. Takže pr s těmi řečmi. Pokud to už nefunguje jak má což tady někdo říkal, že už dříve s tím byl problém tak to se obraťte na admina Josyho jelikož to je jeho fórko takže určitě o takové věci se stará on. Já už nemám na to opravnění abych mohl celkově s webem, atp.. manipulovat.

Takže pokud máte problém musíte se hold obrátit na majitele fóra a nejlepší bude když tady do toho topicu napíši všichni co máte problém.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.44 seconds