Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Blunnt//paladin//Re3
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Blunnt//paladin//Re3

Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7746

  • Blunnt
Herný nick: Blunnt

Class: Paladin

Talenty: Re3

Rasa: human

Profesie: zatial som sa do toho nedokopal ale spravim si eng a mozno jwc

Alti:ziadny a ani neplanujem

Rok narodenia: 1993
KS: 10n/HC 25N

TeamSpeak3: Mám a viem sa prihlasit narabat snim moc neviem
2. Som na ts počas raidu a viem odpovedat ked sa ma niekto niečo opýta

Sluchátka: mam normalne a mam to aj na tlačitko

Mikrofón: Mám

Zameranie: PvE.. pvp len 4fun

Staty: nemesisup.cz/files/public/blaaa.jpg

Link na armory: armory.project-nemesis.cz/character-shee...athema&cn=Blunnt

DPS: nemesisup.cz/files/public/blaa-3.jpg

Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): urcite nemam problem z progresom


Predošlé guildy a dôvod odchodu: bol som len v pvp guilde Serenity Now.. a leavol som pretoze som chcel ist k vam

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate:tu vedsina ludi pise ze mate dobry kolektiv a podobne ..ale to ja neviem lebo som tam este nebol chcem sem kvoli tomu ze sem nedavno prisli dvaja kamarati engetsu a oslica...a vraveli ze je tu super tak som to chcel tiez skusit ..noo nwm cim by som mohol prispiet ..mozno tak aktivitou ...a mojim protekt offspecom ktory sice neni dokonaly ale 10n/hc a 25n utankujem ...vsetek EQ co mam mam z world raidou a chyby v EQ si uvedomujem tak isto ako moje dva pvp doplnky ktore mi proste lepsie nepadli alebo ich niekdo vyroloval ... taktiez moje dbw nieje uplne idealne na paladina ale proste to som vyroloval ja a som rad pretoze predtym som mal banner of victory ktory je myslim ze este horsi ... tiez chapem ze moj EQ neni najlepsi a ze tie nedostatky vnom asi budu znamenat stratu mojej sance dostat sa k vam ...ale chcel som to vyskusat a za to nic nedam ... za vase pro/proti dopredu dakujem (P.S moj pravopis je strasny a nehodlam to menit )
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7747

  • Osliik
Sice nemám vůbec co do toho kecat,ale prostě to musím napsat za toho palacha opravdu umí navíc je docela dost v pohodě a hlavně je úplně JINEJ, takže něco nového. za mě pro ale jinak do toho nekecám
Last Edit: 10 years, 8 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7748

  • engetsu
znam ho dlouho , už sem snim i parkrát chlastal , točit umí já sice nemam zatim žadne slovo ale sem pro tohoto alkáče
Last Edit: 10 years, 8 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7749

  • Wokzen
Osliik wrote:
Sice nemám vůbec co do toho kecat,ale prostě to musím napsat za toho palacha opravdu umí navíc je docela dost v pohodě a hlavně je úplně JINEJ, takže něco nového. za mě pro ale jinak do toho nekecám


když mi zazpíváš tak ho protlačím do guildy
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7751

  • Xander
nehrajte nam na city s alkoholom
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7753

Nic proti, ale když nesplňuješ hlavní podmínky pro vstup do guildy proč si dáváš přihlášku (pokud se ostatní dohodnout o přijetí nic nenamítám) ale tohle mi vadí.
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7755

  • diewithcry
  • OFFLINE
  • Zastupce GuM & Raid leader
  • Posts: 76
  • Karma: 0
Bol som s nim icc 25n a tocil pekne. Som ZA .
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7756

  • Flixon
Ďalší paladin ... a povec mi že na tom trinkete len máš trans dbwčka lebo ma už asi jebne čo je to za chujovina nosiť na re3 dbw !... Ja neviem 354 paladin už asi toto za také krátke obdobie..
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7757

  • SKillpala
dbw na palu je dobrý trinket neviem co.tu stale meliete o tom že je napicu pala tiež potrebuje arpene cap keďže nie vsetky jeho spelly su holy dmg a určite si to dbw nechaj pokiaľ nebudeš mat Dv + tiny
The topic has been locked.

Re: Blunnt//paladin//Re3 10 years, 8 months ago #7782

  • MavenDK
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 184
  • Karma: 2
no ten gear je celkom slabý,máme o dosť lepšie retriny v guilde,ale máš dobré ohlasy od ľudí...N/A





While a nation sleeps, boy sets fire !!!

Ďakujem Egre za podpis.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.55 seconds