Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Muerty resto/enha saman
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Muerty resto/enha saman

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7046

  • SKillpala
Ok ak to teda mas vsetko tak nadstavene ako vravis tak som ZA na TREST raid
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7050

  • Deli
mužete mi vysvetlit prispevky typu:
maš napiču ui, nemaš bindy, na jedničce maš autoattack, za mě N/A, at se vyjadři uranos nebo immo

Snad každý retard asi pozná, že jak má 6400gs a podívá se na ty staty, a není úplná piča, tak pozná že to je ok.
Jde už jen o to jak má zvládnute taktiky, jak moc je vyhranej, jaké ma reflexy, jaký má pohyb, jak má ošefovany samotný system healingu atd atd
Ani Uranos, ani Immo, ani holy kokot nepozná ze dvou screenu jestli ten borec healovat umí nebo ne. Právě proto se jebeme s icc 10 hc test raidy, at do guildy nenabíráme useless kokoty,
co sou akorát pro raidy přítěží a musí je tahat ostatní.

Sorry za pár sprostých slov, trochu sem se nasral.
Prosím členy guildy, ať se k přihláškám vyjadřují pouze pokud ten příspěvek má nějaký věcný obsah.

Muerty pokud to je tak jak říkáš, vezmem tě na nějaký ten test raid, hodím ti tu pak nějaké datumy.
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7051

  • Gipsylon
Netusim ako je natom teraz ale ako pise Titan v TFM nic nehiloval a dalsia vec je ze som ta stretol na world raide nejake TOC25n tusim a vynadal si mi do prijebaneho kokota a neviem co este len zato ze som hodil focus inemu spellerovi takze nemyslim si ze o takychto nervakov nemame zaujem.
Last Edit: 10 years, 10 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7052

  • Juan
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 110
  • Karma: 0
jsem PRO test raid


The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7055

  • Fajocka
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 106
  • Karma: 0
je to vyhulenec a titane healuje uz lepsie ako v tfm .. a rad snim pojdem healnut test raid za disca tam uvidime čo je v ňom....
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7056

  • Aneurysm
hej more skuste ho
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7057

  • Muerty
Faji dik ze si me vezmes na ten test zname se uz delsi dobu tak doufam ze to probehne v poho

Jinak Gipsylon neprehanej ze sem ti vynadal do prijebaneho kokota sem trochu nervak ale zas takovej ne
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7058

  • Heathcliff
ja som tiež nervák a furt ma tu trpíte , zapičujem si a je mi fajn, niekedy to preháňam ale to sa nedá nereagovať na niektoré tie situácie

inak úplne súhlasím s Delim, zo všetkým čo napísal, človeka s takým gearom treba vziať na test raid a neriešiť tu nejake Ui a pojebané bindy
keď sme pri tom rád by som videl Ui podaktorých z Vás čo pravideľne failujete na raidoch

Muerty, mohol by si dodať screen s Dps za enha, myslím si, že to bol v TFM tvoj mainspec a že si za to netočil najhoršie
nvm ako sme na tom z Enha shamanmy ale okrem Fajkinej Barakudy som na raide zrejme ineho nezazrel

ps: mrzí ma čo sa stalo z ROS

za mňa máš ÁNO na test
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7059

  • Muerty
jeste ten link tedy a taky me mrzi co se stalo s RoS
imageshack.us/photo/my-images/89/zmm4.jpg/
Last Edit: 10 years, 10 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Muerty resto/enha saman 10 years, 10 months ago #7060

  • Immortalone
No, dobrá, na Tobě se ještě vyřádíme.

My jsme vždycky vycházeli v pohodě, a byl bych nerad, kdyby jsi na mě byl naštvanej.

Podrobím tě konstruktivní kritice:
Nikdy jsem s tebou neměl žádný výraznější problém, ještě tehdy když tě z TFM (důvod: "not elited enough") poslali k nám do ROSek, kde jsi nabral v podstatě skoro vše, co máš teď. Nijak výrazný typ, v pohodě. Ale po té herní stránce.. no, upřímě, moc se toho od té doby nezlepšilo. Strašně moc mi příjde, že Tě tahají ostatní, v porovnáním s tím, co healují ostatní rshamové. Nevím, jestli je to těmi bindy, nebo tím, že co jsem slyšel, opravdu neskutečně hulíš.

Čeho je moc, toho je příliš a ... my potřebujeme lidi, na který se dá spolehnout. Tím si u tebe nějak.. nedokážu být jistej, je mě líto.

Za mě spíše PROTI.
The topic has been locked.
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.45 seconds