Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

prihlaska demonology warlock
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: prihlaska demonology warlock

prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6827

  • freeper
1. Freepers Human Warlock Demonology
2. Čas na Raidy by do 22:00 nemel být velký problém este zálezí na tom jak to bude vypadat se skolou.

3. Addony:Samozrejmě používám základní DBM a TS.Popřípadě vlastní dodatkové addony jako je např. Bartender

4. Probém s připojením by nemel být problem zatím sem v ICC žádny problem neměl ani lagy pokud zrovna neměl problémy samotný server Anathemy.

5. Všeobecně sem se ptal lidí na worldu a povídali ze nejste tak spatná guilda jako sou dneska ostatní.

6. Ani moc nevím co bych mohl nabídnout možná akurát demo locka do raidu pro bonus pro spell dmgeri.
!! Zde bych měl také dotaz ohledne eq k demo talentům. Takzvaný talent Demonic pact ,který dodává Raidu dmg o 10% z celkového mého Spell poweru.Tím se dostávám k tomu kcemu sem mel dotaz a ten je ze by sem chtel brát věci na spirit ikdyž je pro heal,ale spirit mi dodává další hodnotu de spell poweru a jde mi výhradně o to a bychzvětšil celkoví dmg celeho raidu a né o me vlastni DPS to je jedna zvěcí kterou bych mohl přispět pro raid.!! Děkuji za možnou odpověď na můj dotaz děkuji. A nyní co očekávám já od guildy. Dobrý kolektiv spravedlnos k hráčům a žádne pomlouvání a urážení jiných hraču různými blbostmi.

7. Proč chci do guildy? Tak asi jak sem se zmínil v předchozim bodě hlavně suproví a zábavný kolektiv a také aby zvedli náladu když nemam svůj den,aby mi osvěžili paměť,abych se neco nového naučil a snadby nikoho neurazilo,když dodám že by sem chtel trochu vylepšit i ten svůj eq.

8. Byl jsem v několika guildach nebudu jmenovat pokud to nevadí,ale důvod je ten ze se mi nikde nelíbylo,necítil se tam skrátka a ten kolektiv to už vůbec ne.

9. Talenty mam podle internetu,nebo podle své hlavy jak si myslim ze by mohli pomoct.

10. Nějací ti alti by se nasli,ale mám skrátka rád sveho warlocka alti kdybynáhodou někdy později.

11. Tento měsíc my bylo 18,studuji na střední škole,nejsem sice žádný chytrolín ale věřím že maturitu ktrerou bych měl dělat příšťí rok bych mohl zvládnout.WoW sem začal hrát až na Wotlku je to asi zhruba čtvrtým rokem co hraju wow.

12. armory.project-nemesis.cz/character-shee...hema&cn=Freepers
Doposud mi zůstal WF back a rele wand za to se omlouvám nic lepsi ho me zatim nepotkalo.

Pokud by chtěl někdo vidět scren ze hry ať se zeptá mé momentálni GS 5648 Není to nic extra,ale sem spokojen zato co mam. Zatím všem děkuji.

Omlouvám se menší dodatek img707.imageshack.us/img707/9286/wowscrnshot052613180031.jpg
Last Edit: 10 years, 11 months ago by .
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6828

  • Mall
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 26
  • Karma: 0
si zabil
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6829

  • freeper
Mall wrote:
si zabil


Nesmej se ja tu přihlášku kopiroval protože sem ju teďka nedavno psal a zase psta znova se mi moc nechtělo. Radši mi pls poraď co bych mel doplnit něco důležitého co sem nedodal dik.
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6830

  • Mall
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 26
  • Karma: 0
Tak píšeš že máš GS 5800 nebo tak nějak... jestli sis četl co je třeba pro přijetí do guildy, tak ses dočetl že je třeba 6000gs + PVE ....
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6831

  • freeper
Mall wrote:
Tak píšeš že máš GS 5800 nebo tak nějak... jestli sis četl co je třeba pro přijetí do guildy, tak ses dočetl že je třeba 6000gs + PVE ....


Ano všiml jsem si,ale prostě to skouším tak uvidím RISKOVAT se musi a o tom toje třeba se nezadaří někteří třeba ryskujou celí život a bohužel tak se zato name nezlob

Eště bych tě chtěl poprosit abys radsi napsal pro nebo proti dík za vše. Mějse ať se daří.
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6832

  • Parezak
freeper wrote:
Ano všiml jsem si,ale prostě to skouším tak uvidím RISKOVAT se musi a o tom toje třeba se nezadaří někteří třeba ryskujou celí život a bohužel tak se zato name nezlob

rYskujeme a celÍ život no..... gg
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6833

  • freeper
Ok tak sem si teda zvýšil GS na 5792 ale nemam 4set bonus tak nevim jestli to tak je lepsi.
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6834

  • Parezak
freeper wrote:
Ok tak sem si teda zvýšil GS na 5792 ale nemam 4set bonus tak nevim jestli to tak je lepsi.

The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6835

  • Mall
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 26
  • Karma: 0
PROTI LOCKU máme řekl bych, tak akorát
The topic has been locked.

Re: prihlaska demonology warlock 10 years, 11 months ago #6836

  • Xiara
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Guild Master
  • Posts: 470
  • Karma: 10
Máme tu viac warlockov ako nejaký okultistický krúžok
Proti
by Tiss
Xiara, Baroness of Shadow // New way of Discipline
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.54 seconds