Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Peruun/Holly palach
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Peruun/Holly palach

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6144

  • peruun
Deli wrote:
pokud test raid, tak jedine icc 10 hc, jinak proti


samozrejme že test raid vezmem taký ako zvolíte bana mám lk sa nebojím
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6148

  • MavenDK
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 184
  • Karma: 2
prihláška ujde,staty aj gear spĺňajú minimálne požiadavky.to že si niekto dá prihlášku aj do inej guildy,z toho sa ja neposeriem a aktívny holadin sa vždy zíde,takže na test raid som ZA tam sa uvidí





While a nation sleeps, boy sets fire !!!

Ďakujem Egre za podpis.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6153

  • peruun
MavenDK wrote:
prihláška ujde,staty aj gear spĺňajú minimálne požiadavky.to že si niekto dá prihlášku aj do inej guildy,z toho sa ja neposeriem a aktívny holadin sa vždy zíde,takže na test raid som ZA tam sa uvidí



Veľmi si vážim tento topík neviem či by som to bol schopný sám napísať lepšie
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6181

  • peruun
.
5. To jak psal Mall- Nevím jestli by si to v přilálšce melo brát v potaz ,ale když odejdeš z náké gildy tak oni budou dělat všechno aby ses do jiné nedostal.!!!!!




Chcel by som sa na moment vrátiť k mojej prihláške a k tomu čo napísal jeden z vášich hráčov(viz hore), dostalo sa mi do uší že ma u vás neguje hráč Prasoby (warlock) chcel by som len toľko dodať k tomuto človeku, z ktorým som nikdy nevychádzal že ma bude negovať neustále na základe nepodložených lží a výmyslov. Určite sa to nedostalo k vsetkým z vás ale čisto náhoudou som bol u toho za jednu z mojích postáv ako na mňa kydal v elwyn foreste. K tomu vám možem napísať len asi jedno mam 30 rokov 2 deti a 3tie na ceste rád hrám wow rád sa zabávam a snažím sa dosiahnuť čo najviac viem.To, že decké zmýšlanie kamaráta prasobya môže celkom znechutit moj prípadny test raid a na základe ktorého niektoré topíky z prvých strán sú veľmi ovlyvňené . Bol by som rád a je to nakoniec jedine vo vašej kompetencii aby ste ignorovali čo vám bude táto osoba vypisovať len kôli tomu aby ako sám vyvoláva v ROS "ja to zariadim že ho nikde nevezmú" zhodnotili sami v test raide čo z toho je pravda dakujem.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6185

  • veemaz
Abych to uvedl na pravou míru:

BoFK si dal v ROS, nevím jak dobrý byl raid, na vsechno co rollovalo si rolloval na alta, pokud byla moznost. Jako heal celkem ujde.
Kicknut byl na základ přihlášky u Proximy, kterou si podal, protože v ROS se nadává LK 25HC, což není není nejlepší chování vůči guildě kde si dal Bana a nabral hodně equipu jak na palu tak na alty...


Shrnutí: pokud budete dávat LK25HC, budete mít dostač a itemů na dobíhání na alty, budeme mít celkem solidního (viděl jsem i lepší) holy paladina... Komentuju skutečnost jak je, nemám potřebu ho nějak očerňovat, protože se vám buď bude líbit a nebo ho stejně kicknete časem, tak výrazný hráč to nebyl aby to byla zrada pro guildu takového kalibru abych se potřeboval mstít.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6186

  • peruun
veemaz wrote:
Abych to uvedl na pravou míru:

BoFK si dal v ROS, nevím jak dobrý byl raid, na vsechno co rollovalo si rolloval na alta, pokud byla moznost. Jako heal celkem ujde.
Kicknut byl na základ přihlášky u Proximy, kterou si podal, protože v ROS se nadává LK 25HC, což není není nejlepší chování vůči guildě kde si dal Bana a nabral hodně equipu jak na palu tak na alty...


Shrnutí: pokud budete dávat LK25HC, budete mít dostač a itemů na dobíhání na alty, budeme mít celkem solidního (viděl jsem i lepší) holy paladina... Komentuju skutečnost jak je, nemám potřebu ho nějak očerňovat, protože se vám buď bude líbit a nebo ho stejně kicknete časem, tak výrazný hráč to nebyl aby to byla zrada pro guildu takového kalibru abych se potřeboval mstít.


Weemaz ja ti k tomu zhrnutiu dodam len tolko že BoFK som síce u vás dal ale určite nie z tvojím pričinením to za čo som bol kicknutý z guildy som napísal v prihláške to , že ty píšeš že ako heal celkom ujdem ma sice celkom teší ale určite to neberem ako dáku pochvalu to aký mam eq svedčí o tom koľko toho eq som tam asi nabral to že poznáš lepšieho holadina je možno pravda ale určite ho nehladaj v guilde v ktorej si tu sa má vyjadrovať Guilda OSB a nie ty alebo prasoby alebo muerty vašich propagácií mojej postavy som zažil v elwyne celkom dosť.A teraz ti napíšem niečo čo ta asi prekvapý ale keď už to tu máme nejako vymalovať a vysvetliť napíšem ti asi tolko skutočný dôvod podania prihlášky inam nebol tak úplne ten že sa nedáva lk 25 hc ale v 1 rade to že vedenie stojí za nič ludia nemajú ochotu zájsť ani len dochadzku na to lk dávali ste mi Gp za neuveritelne veci ako je World Raid a postnutnie rec v icc ,a podobne nejdem to t vypisovať do detailov mi sme spolu skončii či tak alebo onak a ja si nželám aby si sa o moju postavu vôbec obtieral ty nikto druhý z mojich "priaznivcov".Nemáte sami chuť a ochtu hrať do konca týždna vam odíde dalších 5 luďí a následne za tým pojdu další teraz si daj na seba ako na gum jednu otázku , že aký si bol gum a či ti tento topík stál za to napísať ho tu .
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6187

  • Heathcliff
Rešpektujem Veemazov topic, pretože ako GuM ROS-iek si myslím, že má právo vyjadriť sa k prihláške bývalého člena svojej guildy.

Mám u ROS alta a bol som svedkom toho ako si "dispelloval" resp. nedispelloval dotku u LK. Tvoj heal bol na priemernej úrovni.
Myslím, že máme kvalitnejších holadinov a že budeš mať čo robiť aby si sa prebojoval na Hc raidy.

Ďalej som si všimol, že si za alta(bolo to nedavno vo VOA) zhejtoval jedného z našich členov za údajné ninjnutie itemu, spustil spam na world channely a to mi nepríde normálne u 30 ročného chlapa, ktorému sa má narodiť 3 dieťa.

Napriek tomu máš moje ÁNO a po možnom prijatí uvidíme čo sa z teba vykluje.
Last Edit: 11 years, 2 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6192

  • veemaz
Peruune bereš to moc osobně...

Pro ostatní, nepsal jsem to jako hate, ale jen zhrnutí faktů a to:
-na to, že jsi na každý item měl alta, na kterého by se hodil je fakt
-to, že jsi celkem solidní (nebo jak řekl HD) heal je taky fakt
-to že jsi dal v ROS BoFL je taky
-a to, že to není úplně ideální chování hráče, který nasbíral hodně equipu je taky

=neutočím na tebe, jen sem píšu věci jak opravud jsou, protože se mi neíbí jak se tu otáčí Prase a já nevím kdo, nebo-li jiným slovem drby, pomluvy. Doufám, že moje slovo má dostatečnou váhu na to, aby v OSB vzali můj názor jako směrodatný co se týče tvého působení v guildě a ne názor Praseho a jiných.


Mimochodem věta: ''Shrnutí: pokud budete dávat LK25HC, budete mít dostač a itemů na dobíhání na alty, budeme mít celkem solidního (viděl jsem i lepší) holy paladina...'' tě zrovna neočerňuje.



Co se týče těch GP, pochybuju že to byly GP, ale spíš -EP:
-máme -EP za postovaní recountu během rollu (při rollu využíváme chat a když vám tam někdo spamne 20 řádků recountu není to příjemné)
-co se týče world raidu - nebyl jsem v raidu, ale: v ICC 10HC (možná 10N nejsem si jistý), kde byli 1 nebo 2 lidi z worldu padla skullka. Byl roll, Peruun jako main heal vyhrál roll, ale o skullku mělo zájem i DPSko z worldu, skullku přesto dostal Peruun. Poté šel peruun offline a již se do hry nevrátil, proto dostal GP za skullu (lootnul item a šel off - pohled RL). Na foru pak ve stížnosti uvedl, že mu manželka rozbyla modem/router, že prej je těhotná a nevrlá. Když jsme po něm chtěli fotku rozbitého routeru nic nepostnul. Jak jsem napsal při té situaci jsem nebyl, takže nemohu objektivně posoudit. Nicméne verze RL je, že lootnul skullku a šel OFF = dostal full GP za skullku jeho verze je, že mu manželka rozbila modem/router (k čemuž jsem nedostal žádný důkaz).



Omlouvám se za ještě jeden post, nicméně mi to nedalo, abych se jen tak nechal osočit Peruunem, že se ho snažím shodit i když jsem pouze shrnul pravdu, aby nikdo z OSB a ani Peruun nemohli říct, okolo této příhlášku kolují nějaké nepravdy a pomluvy. Toto je oficiální verze, nemyslím že bych se ho snažil potopit, nicméně ho ani nevychvaluju.


Děkuji za pozornost a mějte se fanfárově a ještě jednou pardon.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6193

  • Immortalone
No zakončíme tuto telenovelu, zatím to locknu a dozvíte se až konečný verdikt, pravděpodobně po test raidu - tohle je dle mého názoru naprosto zbytečné, řešte si to někde jinde, než na našem náborovém fóru.

A pokud přeci jen toužíš sdělit nějakou podstatnou informaci, vyhledej prosím někoho z vedení a piš přímo jemu.
Last Edit: 11 years, 2 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 1 month ago #6263

  • Uranos
Test raid 17:45 /w troublemaker ak mas este zaujem
The topic has been locked.
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.60 seconds