Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Peruun/Holly palach
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Peruun/Holly palach

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6134

  • peruun
xander byndy nepotrebujem kedze mam vsetko nastavene v healbote+klavesnica spely mam na loche len aby som videl cd uz hram paladina asi 5 rokov a byndy som na nom nikdy nepouzival a v heali som bol prevazne na 1 mieste avsak na to funguje test raid inak dakujem vsetkym ktory mi odpisali co sa tyce farieb chcel som to spravit ako je vo wow paladin ruzova dk cervena mag modra a zbytok zelena cervena tak sa omlouvam za farby .

Edit by Xiara: Tú farbu som ti už musel upraviť toto sa nedalo čítať
Last Edit: 11 years, 2 months ago by Xiara.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6135

  • tortugas
Jsem PRO i když ten tvůj odchod ze SWK byl jaksi dramatický , ale u koho nebyl že Jinak za svou clasu vždy uměl, a nebyl s ním nikdy problém
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6136

  • Mall
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 26
  • Karma: 0
Mam v ROS známého a ten mi psal jestli se vyjadřuji k přihláškám já na to že ani ne a von mi o tobě napsal toto :::
my jsme ho od nás vyhodili páč je to equiphunter, v přihlášce si napsal jednoho alta, ale má jich milión a na všechny furt dobíhá, tank, heal či dmg equip, je mu to jedno, prostě bere
+ jeho přístup opravdu neni nejlepší, slovák co pokaždé když promluví na TS tak slyšíš píča nebo kokot, když něco rozumíš přes hluk dětí a manželky doma
a neumí přiznat chybu, hádá se s recountem že to prostě nedispelnul /dotku u LK), i když tp nikdy jiný neudělal a Recount ukázal jeho, no prostě sólo hráč
Takže za mě osobně PROTI
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6137

  • Mirek n.
Mame v Guilde tuny lidi, kteri jsou podle prihlasek TOP za sve postavy, ale bohuzel opak je pravdou.. Nase guilda potrebuje kvalitu, kterou ty podle me nemas. U me jsou bindy prioritni a klikat freedom, protection nebo kridla jsou sice vedlejsi veci v PvE ale par prilezitosti je vzdy najde. Healer ma raid podrzet a v kritickych situacich ma mit rychlou reakci(treba hop u profa na target ozy) a to proste bez bindu nejde. Neni to jen o tom odhealovat si svych 10k hps klikanim do addonu. Movement, prehled, reakce to jsou dle myho hlavni prednsoti kazdyho hrace, at uz pve nebo pvp a bez bindu to proste nejde. Retri nehodnotim, protoze je hrube pod hit capem. Kazdopadne equipove si podminky splnil, ale takovych holy paladinu tu mame spousty at uz mainu nebo altu. Osobne jsem spise proti, protoze jsem tu zazil hodne holy paladinu a jsem v tom uz hodne skeptickej.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6138

  • peruun
Tak mirku bolo tu toho rozpisaneho hodne a budem sa snazit k tomu vyjadrit ako sa da čo sa toho týče na spoznanie cloveka máš test raid a myslim ze je tam vidno ako clovek hra za svoju klas takže by som mal rád sancu ako ktory kolvek iny clovek dokazat ze to co pisem je pravda.A za druhe rad sa vyjadrim aj k tomu co pise tvoj "kamarat"z guildy Ros je to jednoducho vykryk do tmy vyhadzov som sice dostal a za tu prihlasku a nie za udajne eqhunterstvi ked sa pozries na to co mam na tych postavach tie smiesne eq tak si mozes kludne domysliet kolko osm si toho podobiehal staci chvilku casu a je to tam kedze tam mam full profesie znamena ze viac casu som travil na nich ako na eq coz mi je luto ze sice par ludi po mojej prihlaske ma na mna taýžké srdce ale to sa stava asnazia sa mi zneprijemnit co sa da berem to žiadam o test raid kde sa uvidi to či ono.Takže bol by som rad keby sa teda z roska skor zobralo do uvahy že ten kto tam držal prdel raidu som bol ja ktory som daval dole ludi o 400gs vic eq ale nejdem to tu rozoberat
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6139

  • Brukev
No takže...
1. Nic moc gear ,ale s tim by se dalo něčo udělat!!
2. Ty bindy Neříkám že já osobně mam bind na každou píčovinu , ale třeba na Sacred,Křídla,Trinketu,Bublu,Cleans je to asi nutnost!!
3. Ja osobně si myslim že Holypaladinů je dost Např:Já ,Warrne ,pagadin ,Xiriska, deli- alt,Wetax-alt a tak dále... A všichni co jsou tady mají o hodně lepší gear než ty.
4. Šanci na test raid bych mu dal , ale kdybys byl náhodou přijat tak nevím jestli by ses na to HC dostal...
5. To jak psal Mall- Nevím jestli by si to v přilálšce melo brát v potaz ,ale když odejdeš z náké gildy tak oni budou dělat všechno aby ses do jiné nedostal.!!!!!

Zamě N/A
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6140

  • Immortalone
Neloayální, nespolehlivý, konfliktní člověk. Gear není slavný a se schopnostma to také není zrovna nejlepší. Proti, máme lepší alty holadiny.
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6141

  • Juan
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 110
  • Karma: 0
Já tedy bohužel s drobet zaujatým pohledem na věc jsem N/A možná skoro až PROTI vadilo mě a stále vadí dobíhání na alty a tos dělal dost často zas na druhou stranu každému by se měla dát 2. šance mé konečně rozhodnutí je PRO test raid


The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6142

  • peruun
Immortalone wrote:
Neloayální, nespolehlivý, konfliktní člověk. Gear není slavný a se schopnostma to také není zrovna nejlepší. Proti, máme lepší alty holadiny.


To máš sám od sebe nebo z toho co si čítal alebo nechapem odkial ja te v hre vôbec nikdy nevidel ako celkom ma prekvapuje keď niekto o mne napise nespolehlivý atd dyz mne vlastne nepozna ale ako nazor nwm ako berem každy i keď toto je celkom divne altu môzes mať plno to ma kazdá guilda ja som myslel ze hladáte aktívnych hráčov za 2 postavi v raidu beháš asi len tažko nwm co by som ti k tomuto mal vôbec napísat prepáč....Cosa týče eq je aky je asi koli tomu že som eqhunter ako to spominal kamarát takže o tom si može každý urobiť mienku sám ,to že to za paladina viem mi dúfam eq neuberie a v healbote sa dá nastaviť pani uplne vsetko čo ste tu pisali takže take veci ako cleans sacred tam samozrejme mám
The topic has been locked.

Re: Peruun/Holly palach 11 years, 2 months ago #6143

  • Deli
pokud test raid, tak jedine icc 10 hc, jinak proti
The topic has been locked.
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.59 seconds