Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Noxplode / Warrior / Fury + Prot
(1 viewing) (1) Guest

TOPIC: Noxplode / Warrior / Fury + Prot

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5113

  • NoXplode
No asi se vratim do doby po wipu kdy jsem byl linej to nabindovat a vymlouval jsem se na to ze je lepsi bejt clicker
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5114

  • Carovny
no ked si tak zoberem tiez som sa nechal par krat uniest takym stylom jednotlivec = vsetci Ale nadavky na io ze buguju, hackuju neboli az tak daleko od pravdy ked si spomenies, SHM, emblemy, crit, "portovanie" v icc pred GM (to bolo so epic )...ale to je fuk je to od temy
Ja myslim ze je to kvalitny hrac, len ta minulost bude asi u niektorych problem, za mna zrejme PRO

PS: som kliker, a som na to hrdy a moja carovnost je nauveritelna
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5115

  • NoXplode
no tak v tom mas samozrejme taky pravdu... ale v kazdy guilde najdes hrace kterej proste neco udela. Al to co ty pises se tyka pouze jedincu a ne to z ceho nas obvinovali. Jako treba to ze nam Gm zabil LK na HC a podobne. Je to presne o tom jak ty pises... jednotlivec = vsichni - to si potom ostatni mysli. Nicmene ty shadowmournu byly jeste u alli akzdej za to dostal kick protoze si anivne myslel ze nam to nebude divny. Co se tyka emblemu a portovani to uz bylo chvili pred tim nez IO skoncilo. Takze uz horda a dlouho po nasi "spanily jizde"

ale tak to uz je trochu OT
Last Edit: 11 years, 3 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5116

  • Josy
  • OFFLINE
  • Administrátor
  • Posts: 381
  • Karma: 1000000001
NoXplode wrote:

Josy: diky... ale s orgiema nepocitej

...zabava i pres ty nadavky ...

:pinch: Warning: Spoiler!

Palec hore.
Last Edit: 11 years, 3 months ago by Josy.
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5117

  • Johalen
Pro když řerkneš že Skiinn váááálííí
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5118

  • emba
pro
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5127

  • Uranos
Asi budem trochu nesuhlasit s nazorom ze u hordy je nuda . je tam viacej guild co su na vyssej urovni a tu su len dve (osb a proxima ) ros neratam , cize pve tam musi byt lepsie . mam otazku preco my a nie proxima napr ? Preco nie napr rapid alebo dota alebo valhala ? Ja som na tom all stars 28 raide nebol kvoli vodicaku ale pocul som co sa dialo a jake extempore sa tam diali . btw ot aj gh sa mozno aj vdaka tvojemu navrhu zrusili ale to len tak na okraj . ako sa gravity rozpadlo nastal klud na nemesise v tom zmysle ze vsetky mena sa roztratili do guild a bolo . neviem ako to cele poriesim pretoze kazdy si pamata ako ste si skakali s vegem do vlasov ale vege uz bohuzial nehra a vedenie dostali do ruk hraci co predtym boli len elita guildy . po bane nam trvalo dost dlho dostat vsetko do starych kolaji a ti hraci co dostali ban uz zvacsa nehraju a novacikovia ta nepoznaju . Vecer sa este porozpravam s vedenim. .
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5128

  • NoXplode
Pokud to beres jen z pohledu guild tak OK... dejme tomu ze horda ma vice guild na vyssi urovni ale to je tak vse. Uz me hold nebavi koukat na ten stejny oranzovy orgrimmar, na stejny lidi, atd. navic sem sel Trayy a Wokzen. To je to proc pisu prihlasku sem a asi bych jinak ani nemigroval.

Co se tyka GH... muj nazor je ten ze je to ptakovina a lidi z blizzardu moc dobre vedi proc proto to ve svete wow nikdy neexistovalo. Navic vedeni serveru (konkretne Faelon) mali stejny nazor. Byla jen otazka casu kdy k tomu dojde. Ja byl zase jen ten kterej to rekl na plnou hubu jak se rika. Svalovat to na me je hloupost...

Jak se rozpadlo Gravity? Myslim ze klid byl uz davno predtim a vse ustalo po migraci zpet k horde cele IO... ale nevadi.

Vegetarian aka best RL of Anathema (podle jeho vlastnich slov)... kdyz potreboval zjistit jak dat LK na 25 normal byl nejlepsi kamos. Jakmile nedostaval co chtel opet zacla "valka" mezi guildama. Vecne a uz ohrane tema ktere me nebavi resit. Nicmene kapitola sama o sobe. To ze nehraje je jeden z duvodu proc si prishlasku vubec davam.

Mylslim ze asi uz nema smysl omylat porad dokola veci ktery byly a jsou X mesicu za nama.
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5133

  • Xander
tak kvalitnych ludi by sme nemali zahadzovat si myslim...minulost ma aku ma...povedzme si na rovinu, tiez nemam najlepsiu minulost a som tu (nechapte to zle)...myslim si ze Ancabl je jeden z tych, ktory chcu svojej classe rozumiet a ovladat ju na 100%...a co vieme..raz to bude aj mozno na LK R2 HC slain ...za mna ma PRO
...ked nebude "sekat" dobrotu stale sa da kicknut nie ?
The topic has been locked.

Re: Noxplode / Warrior / Fury + Prot 11 years, 3 months ago #5134

  • Tiss
Když by mi někdo před cca 1,5 rokem řekl, že si k nám Ancábl dá přihlášku, tak bych se fakt smála Ostatně i teď mi to přijde docela zvláštní . Vzhledem k tomu, že u hordy je např. Rapid a to teď nemyslím jen ohledně raidů, ale i kvůli minulosti. Nadruhou stranu může být pravda, že jsme z toho už právě tzv. "vyrostli" a několik věcí je už také jinak. Každopádně je to člověk, který má opravdu kopu zkušeností s raidováním a ovládáním své classy.

Jestli jeho přijmutí nevyvolá nějaký zapomenutý konflikty a jestli jsme se všichni přes todle už přenesli tak jsem spíše PRO.
The topic has been locked.
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.45 seconds