Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Florent / Druid / Resto (boomkin offspec)
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec)

Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8950

  • Florent
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Nick: Florent
Class: Druid
Talenty: Resto
Rasa: Night Elf
Profese: Mining / Skinning ( roky ověřená varianta při expení - vše z profesí jde do AH a výnos za 1 - 80 lvl je výrazně vyšší, než nákup surovin na vyskillování jiných užitečnějších profesí pro 80tku a healera)
Alti: zatím no alts
Rok výroby: 1981 ČSSR

TS3 samozřejmě není problém nainstalovat a pracovat s ním umím... V průběhu encouteru se většinou omezuji na "jasny" a "rozumim" - blafat je práce raidleadera, případně classleadera na pojeb svých oveček... A v době "míru" uvolňuji napětí a nasranost z wipování vtípkama....

Sluchátka mám Ozone Strato... Čistý zvuk bez ozvěny. I tak ale používám tlačítko. Předchází se tím situacím, jako jsem zažil kdysi v Karazhanu, kdy do naprostého ticha a soustředění promluvil jasně a zřetelně tatík jednoho z účastníků raidu: "No vidíš ho? Tak já mu debilovi koupím nový kolo a myslíš, že na něm jezdí? Nejezdí. Dřepí tady na prdeli a mluví do monitoru...!!" Za podobných podmínek se raidovat prostě nedá, protože pokud se tank válí pod stolem smíchy, tak se daleko nedostanem.... Jinak sluchátka: www.alza.cz/ozone-strato-evo-5-1-surroun...et-d223896.htm#popis

Zaměření: Čisté PVE... Ohledně PVP mám ale neskutečně kvalitně vyskillované minikombo Shadowmeld + flyform.... To uz umim kdykoliv a kdekoliv, stejně jako kombinovat profesionálně všechny druhy forem ve snaze co nejrychleji zmizet a občas mám pocit, že vymyslím i novou.... Takže: PVE...

Dalších pár bodů bych zahrnul do jednoho slova a to: Expim... Mam 42lvl + -... Tudíž si nejsem jistý zda by tu nekoho moje DPS pripadně HPS ohromilo... Ale 80tka je vyexpena rychle, zbytek vysvětlím na konci...

Předchozí guildy: Drakthul - Bohemia, Rise of Elders, Armathora, poté odchod z top progressu a přechod do vznikající Guardians of Lordaeron. Následně migrace z DT na Burning Blade a v Guardianech jsem odehrál a odprogresoval skvělých pár let. V guildě na offi mám postavy stále. WoW hraju od roku 2006, konkrétně od patche 1.11.1 a mám odprogressováno a zabito vše, co kdy blizzard do wowka umístil a to na HC i normal a 25ky i 10tky. Jsem classically trained raider. Jako maina jsem používal vždy resto druida a mám ho v ruce. Vím, co to jsou enchanty, umím funkčně socketovat, nesockuji selfbuffy ale nosím si svoje a taky je používám. Navíc jsem vždy používal vlastní rotace, nikoliv z návodů na netu a díky tomu jsem měl vynikající HPS...

Proč chci do Old school brothers? Už jen proto, že musím napsat přihlášku, což o něčem svědčí. Třeba o tom, že v guildě není každý potentát, co se objeví v SW u kašny, tudíž předpokádám úroveň/skill/normální lidi. A to je to, co já hledám. A navíc jsem old school player... Zatím toho nemám moc co nabídnout, ale chybí mi normální guildchat, normální lidi, kteří o té hře něco vědí... Mluvil jsem ingame s Einherkou a domluvili jsme se, že sem tu přihlášku mám napsat... To také činím a nyní děj se vůle vedení... Rozsudek budu samozřejmě respektovat... Pokud hledáte jen hotové equipnuté lidi, moc asi momentálně nepomůžu. Ale fakt bych rád rozšířil Vaše řady už teď, aspoň by byla sance se trochu poznat během expení na Gchatu a pak už bych nešel do raidu jako tydýt... Navíc jsem chodící encyklopedie wowka a vždy rád poradím... Tak a konec spamu. Každopádně díky aspoň za čas věnovaný přečtení tohohle flamu...
Last Edit: 9 years, 8 months ago by Florent.
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8951

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
PRO normalni lidi se hodi
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8952

  • Danerys
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 146
  • Karma: 1
sice by to chtělo jiný profky a nějakej screen jelsti by to šlo..ale jinak jsem PRO
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8953

  • Mishaa
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 35
  • Karma: 5
Top přihláška! Vážně jsem se při čtení pobavila. Za mě velké PRO
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8954

  • Florent
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Danerysi jasne, jak jsem psal, tyhle profese mam proto, ze vydelavaji tezke prachy v prubehu expeni, coz ti umozni bez problemu kupovat riding, dualspec a dalsi veci. A navic ti zbyde dost na to, aby si pak na 80tce smazal treba mining a misto toho behem dvou hodin vyskilloval pomoci AH treba enchanting kvuli ringum... To je cele. A screeny ti klidne hodim zitra az budu u pc, ted jsem na mobilu...
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8955

  • matusak
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 14
  • Karma: 0
Rozhodne ZA. Pri tempe akým sa tu zháňajú * by si si mohol aj niečo kúpiť, na aukcii sú veľmi pekné ponuky za ešte lepšie ceny
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8956

  • Florent
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Tak pridavam ten screen pro Daneryse, jak chtel a jak jsem sliboval...

Ahoj.jpg



Jinak chapu, co jsi měl na mysli, ale najdes u mě na postavě změť bordelu. Neco pro healery, neco pro DPSka, neco v leatheru, neco v clothu. Beru co se mi dostane do ruky a je lepsi nez co mam. Natvrdo zacnu skladat equip az tak okolo 75 lvl. Jinak jestli si to dobre pamatuju tak u restodruida se na 80tce uprednostnoval haste pred critem + samozrejme spirit. Rozumny haste cap uz si nepamatuji presne, ale byl tam nekde silenej skok k navyseni ticku, ze uz se to nevyplatilo a pak se neco reforgeovalo na crit a spirit podle potreby + samozrejme uprava gemovanim. Otazkou samozrejme je, jestli je to tu funkcni stejnym zpusobem jako na offiku. Jestli ne, nejak se to poupravi dle mistnich pomeru. To by tak nejak melo splnit tvoji predstavu, co by si na tech screenech nasel, kdybych byl 80tka...
Last Edit: 9 years, 8 months ago by Florent.
The topic has been locked.
The following user(s) said Thank You: Danerys

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 8 months ago #8957

  • Suntys
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 13
  • Karma: -4
Nema sice doexpeno, ale pokud doexpi a udela si rychle eq, tak jsem to. Za zkousku nic nedame
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 7 months ago #8960

  • Majlord
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Posts: 23
  • Karma: 0
Ja som na 100% ZA urcite s nim bude sranda a je vidiet ze sa vyzna
The topic has been locked.

Re: Florent / Druid / Resto (boomkin offspec) 9 years, 7 months ago #8961

  • Einher
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 26
  • Karma: 1
Je to borec jsem ZA
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.54 seconds