Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Faceburn - shadow priest
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Faceburn - shadow priest

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8737

  • Xiara
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Guild Master
  • Posts: 470
  • Karma: 10
Fajne, rád vidím prihlášku každého priesta

*To, kto je tvoj main ma až tak nezaujíma, pokiaľ budeš aktívny na našich raidoch, tak niet problému.
*Haste a Crit by mohli byť vyššie - Hit naopak o 60 menší, no o tom predpokladám vieš
*Dps je vzhľadom k nedostatkom stále celkom slušné
*Šunty!
Dale glyph na dispersi, se vubec nechodi, pokud pres ni doplnujes manu, tak jsi na tom hodne spatne za shadow, protoze tim ztracis dps, jed (Glyph of Shadow Word: Pain, Glyph of Shadow, Glyph of Mind Flay)

Čo to má byť?! Ten glyph je dobrý: nielenže s tým môžeš vybúchavať spiritov, damagovať do LK aj keď začína castiť Remorseless Winter (+dps), vo frostmourne roomke dochádza mana dosť rýchlo - - musíš spammovať mind sear a stále sa hýbať, takže ten cast obnovovať. Keď už vieš, že tam buchne Wicked Spirit, dispersion je dobré ušetrenie starostí pre healerov. +Prežiješ s tým Necrotic Plague a dispeller má viac času (len do piateho stacku )
Preto je podľa mňa Glyph o Dispersion vhodný equivalent Glyph of SW:P, ktorý tiež len dopĺňa manu.

*Všetko, čo písali o repkách, enchantoch a nesetových legoch je pravda -> dokážeš na tom popracovať?
*Ja na raidy nemám moc času, no priestovská konkurencia je tu skutočne kvalitná (Olivka, Edynth, Imawesome, Univers, Pheo a Valkyr ešte sú v G? Snáď na nikoho nezabúdam) - - a rád by som tu kvalitku aj udržiaval :-3 Na druhú stranu, PRIEST POWA sa nikdy nestratí, takže môj hlas sa musí dosť odvíjať od Aporta, Daneho a Einhera: tí by mali vedieť, aké je demografické zloženie kňazov v raide
by Tiss
Xiara, Baroness of Shadow // New way of Discipline
Last Edit: 9 years, 12 months ago by Xiara.
The topic has been locked.

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8738

  • Mishaa
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 35
  • Karma: 5
Xiara,
aktivní je Olivka, Edy a Awesome...a občas taky ty A jelikož si CL tak záleží i na tvém slově
Last Edit: 9 years, 12 months ago by Xiara. Reason: Xiara, nie Xiar :D
The topic has been locked.

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8739

  • Xiara
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Guild Master
  • Posts: 470
  • Karma: 10
Dík za aktualizáciu stavu

Keďže Olivka chodí väčšinou disco, tak môže nastať vážnejší deficit Shadowov, ktorí celkovo tu na 3.3.5 točia pekné čísla.
Som ZA test raid - Najskôr by bola dobrá 10 HC, kde sa ukáže rozum No a potom 25ka, kde potrebuje dohnať resty s Equipom a ukázať, čo točí.

Ešte Míšo moja aktualizovaná , koľko máme Testov v Guilde? Ak by ich bolo príliš veľa, tak by som počkal s brávaním Faceburna na Raidy pokým sa naši vycvičia
by Tiss
Xiara, Baroness of Shadow // New way of Discipline
Last Edit: 9 years, 12 months ago by Xiara.
The topic has been locked.

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8740

  • Mishaa
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 35
  • Karma: 5
Hračů s rankem test je celkově 9 z toho někteří snad ani ještě nebyli test raid
The topic has been locked.

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8741

  • Boinc
To těžko Míšo.. Chce to líp sledovat hru a logy, děkuji. Dva lidi leavnuli Sia (holy pala), Bandicoot (mage) a těžko říct jestli neleavnou další co byli zatím na lavičce a nešli raid takže tak..

Mishaa wrote:
Hračů s rankem test je celkově 9 z toho někteří snad ani ještě nebyli test raid
The topic has been locked.

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8743

  • Faceburn
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Nedostatkami na geare som si vedomí ale sú to len drobnosti. Nesetové shouldre mam len preto lebo nemam legy z festra a vdaka nim by som mal cez 100 haste+, dalej repku s hodirami si plánujem dorobiť v čo najbližšej dobe (možno aj túto noc ) s Imaawesome sme pár vecí poriešili už a trochu som presocketil a vytiahol to na 900 haste aspon a tie ostatné staty sa lahko pomenia časom
The topic has been locked.
The following user(s) said Thank You: Xiara

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8744

  • Mishaa
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 35
  • Karma: 5
Podívej se do guildy kolik hráčů má rank test 9 Tudiž žádné blbosti nepíšu z toho někteří nebyli ani na raidu ještě:)

P.s: o raidech mám přehled více jak dobrý a taky mám přehled co se děje v guildě
Last Edit: 9 years, 12 months ago by Mishaa.
The topic has been locked.
The following user(s) said Thank You: Xiara

Re: Faceburn - shadow priest 9 years, 12 months ago #8745

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
Přijatý
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.60 seconds