Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Emper/Protection/Paladin
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Emper/Protection/Paladin

Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8660

  • Emper
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 1
Prv, než začnete čítať moju prihlášku som si plne vedomá že pre paladinov máte nábor uzatvorený,informovala som sa i s vedením že tankov máte viac než dosť, ale i tak za skúšku nič nedám som si povedala a život je len jeden a treba vela vecí ešte skúsiť
Na začiatok sa chcem predstaviť , nech aspoň máte info nie len o mojej ingame postave. Volám sa Lenka , kalendár mi píše zachvílku 20 rokov a pochádzam z Bratislavy. Zaraďujem sa medzi kludnejšie a trpezlivejšie povahy, som slušná a rada sa učím nové veci, medzi to som i dosť ukecané dievča a občas je problém ma zastaviť Som úprimná a priznám si že som nolifer, myslím že môj played na Twinstari za to vraví ( a NIE ! neprezradím ! )

No a tu sa zoznámte s Emper sexy dranejka s dlhým chvostom a nebojte, kopytá mam vyleštené

Herný nick: Emper 6129 gs
Class: Paladin
Talenty: Protection
Rasa: Dranejka
Profesie: Mining(450)/ BS(450)
Alti: Vezen (lvl 80)- DK
Hydra (lvl 80)- priest
Rok narodenia: 1994
KS: Kingslayera mám na 25 na 10 bohužiaľ nemám kedže sa priznám , bola som trošku lenivá chodiť desiatky, radšej som sa obetovala a trávila som tri hodiny nad rybárčením !

TeamSpeak3: Mám a viem s ním narábať a kedže hen tam hore som spomínala že som ukecaná takže na TS trávim čas i mimo raidu, zvykla som presviedčať kamošov i na Lolku či Dotu

Sluchátka: Mám a sú super, sú rúžové takže by ste mi mali čo závidieť !

Mikrofón: Mám ale budete radi ak ma počuť nebudete

Zameranie: ohladom paladina som zameraná na PVE i keď nejaký rele equip tam do holyni mám , priesta mám napriklad len na PvP


Link na armory: Rada by som ale neviem ako vám , mne Twinstar armory nefungujú a mám aj pocit že sú trz odstavené


Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): Tak myslím si že problém by určite nebol aj keď ja už to tu na Twinstari odprogresované mám ale nevadí mi progres, ja mam teraz času dosť kedže som na dlhodobej PNke,rada sa prispôsobím a aj si rada zahrám.. len piatky a soboty väčšinou čas nemám...



Predošlé guildy a dôvod odchodu:
Kedže som hráčka tu z Twnstaru vystriedalo som len dve guldičky a to Endless Agony kde som pobudla celkom dlhý čas a equip a skúsenosti mi vlastne dala len a len táto guilda, teraz som v guile Ultimum Legis kde pôsobím ako výpomoc a leadrujem im raidy kedže oni na tom sú celkom dosť biedne,síce baví ma táto "náplň práce" ale určite som schopná sa jej zbaviť

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate:
Do OSB by som sa rada dostala pre to, že hľadám niečo kde sa môžem usalašiť na nejaký čas a nie len krátku dobu , OSB som si vybrala i preto že kvalitu na raide zaručiť určite môžte,rada by som prispela do guildy buď svojími skúsenosťami alebo len ako vaša kamoška čo si s vami rada pokecá na TS a zájde raid

Na screene ,kt. som vložila do prílohy mam trošku iné GS vďaka legs , ktoré si zvyknem switchovat na jednotlivých bossoch kvôli armoru.

Btw , ďakujem že ste si našli čas na prečítanie mojej prihlášky a prajem vám príjemne prežitie týchto Veľkonočných sviatkov
Attachments:
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8661

  • Boinc
Konečně pěkná přihláška a de vidět, že si s tím dala práci oproti jiným adeptům i když je nábor pro paladiny uzavřený tak i tak rád bych viděl v guildě konečně po dělší době někoho kdo má opravdu zájem a dá s tím práci. Co se týče eqipu je dost ucházející i na 25 hc i když další věci se dají dobrat kor když jedeš palu na 2/5 to tu skoro nikdo nejde tak dobrat nesetovky bude easy.
Mimo jiné měl sem možnost si s ní pokecat a vypadá dost v pohodě což se taky hodí normální človíček co nemá v hlavě jen eqip, dps meter, atp.. To bude asi z mé strany vše k Tobě. Nechť projde tato přihláška budeš přijata GL Leničko.

Takže tady máš moje PRO

S pozdravem Péťa
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8662

  • Mishaa
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 35
  • Karma: 5
Sice již pro palachy máme uzavřený nábor, ale tahle přihláška fakt stojí za to. Je vidět, že slečna má zájem a je schopna pro to něco udělat. Za mě PRO

P.s: aspoň nás slečen bude v guildě více
Last Edit: 9 years, 11 months ago by Mishaa.
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8663

  • Einher
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 26
  • Karma: 1
Nábor pro paladiny je uzavřený. Nechci tu dělat žádné vyjímky. Nevidím zde link na armory. Jinak přihláška je moc pěkná a po dlouhé době vidím precizně propracovanou přihlášku. Soudím, že víš o co jde. Takže závěr je takový. PRO
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8664

  • Imaawesome
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 12
  • Karma: 0
Ale ale, kdopak se to hlásí Známá firma.. Bejvalá členka Endless Agony rozhodně PRO
The topic has been locked.
The following user(s) said Thank You: Emper

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8665

  • diewithcry
  • OFFLINE
  • Zastupce GuM & Raid leader
  • Posts: 76
  • Karma: 0
Dievčat nieje v guilde nikdy dosť. ZA
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8666

  • Einher
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 26
  • Karma: 1
Nebuď hned nahoněnej rarity
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8667

  • Danerys
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 146
  • Karma: 1
bojim se aby se na raid vůbec dostala přece jen těch palachů je dost takže za mě N/A, jinak přihláška pěkná
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8668

  • diewithcry
  • OFFLINE
  • Zastupce GuM & Raid leader
  • Posts: 76
  • Karma: 0
Sak pripadne si spravi kvalitny off spec, ale ked budu r2 (ak budu:D) tak si myslim zetank sa zide.
The topic has been locked.

Re: Emper/Protection/Paladin 9 years, 11 months ago #8669

  • Emper
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 3
  • Karma: 1
v Offe mám Holy kde moj gs je cca 5,7 čo je celkom bieda , skúsim to nejako dobrať , mám volné všetky ID takže sa pokusím si niečo lootnuť
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.53 seconds