Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Alystar//DK//Frost//Blood
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Alystar//DK//Frost//Blood

Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8023

  • Jammo
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
  • Karma: 0
Herný nick: Alystar
Class: Death Knight
Talenty: Frost(0/56/15(dmg)),Blood(53/5/13(tannk))
Rasa: Draenei
Profesie: Mining(48)/Engineering(49)
Rok narodenia: 1995
KS: 10/25
TeamSpeak3: Mám a viem s ním narábať.//Som na ts počas raidu a viem odpovedať keď sa ma niekto niečo opýta.
Sluchátka: Mám
Mikrofón: Mám
Zameranie: PvE (môžem chdiť hocikedy, ak viem dopredu termín)
Link na armory: armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Vesper&cn=Alystar
Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate: Kvôli potešeniu z hry. Očakávam dobré PvE.
Last Edit: 10 years, 1 month ago by Jammo.
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8024

  • Golaud
poznam ho uz dlho, skvely pve hrac
Last Edit: 10 years, 1 month ago by .
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8025

  • Boinc
Za mě zatím ne možná jen dpsko tanků je už tu hafo a není tolik raidu aby se všechno uplatnilo a mimo jiné už i tak je DK v guildě hafo. Jako eqip nemáš nejhorší a zase taky není nej, ale to už je i trošku detail.
Náhodou jinou classu nemáš třeba locka jako dpsko? Nebo nějaký pořádný heal?

Takže nejsem pro a ani proti.
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8026

  • Danerys
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 146
  • Karma: 1
jsem PRO na 25ky se bude hodit, ale prosimtě udělej si nějaký bindy..s klikerama máme zkušeností až až
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8027

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
Pro.. mainu Dkcem mame tak 2 z toho Kasmir chodi za co treba
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8028

  • Fajocka
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 106
  • Karma: 0
pro
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8029

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
Protože nejsem blbej a podle screenu s Dps (koukam přez telefon) jsi trosku podváděl viď? "You leave the group" z toho usuzuji že jsi byl v partě s néjákým supportem a měl jsi i buffy pak jsi si je jen vyklikal a udélal screen s 9k dps ja tocim n dumim to co ty s full hc gearem a shadowmournou.. na tvůj equip celkem dost.. buď se mi tu přiznáš a nebo až v nedéli přijedu z práce tak mi to ukážeš.. budu ti to méřit pak se vyjádřím jestli budeš "Přijatý"
Last Edit: 10 years, 1 month ago by Aport.
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8030

  • Boinc
Nejde ani tak o podvod ale o to, že je na dummym s 60 lvl ni ve zlým, ale to by Tě aport přetočil na low dummym. Takže prosím znova a bez podvodu takže dummy s 80 lvl a sám pěkně, děkuji moc.

Aport wrote:
Protože nejsem blbej a podle screenu s Dps (koukam přez telefon) jsi trosku podváděl viď? "You leave the group" z toho usuzuji že jsi byl v partě s néjákým supportem a měl jsi i buffy pak jsi si je jen vyklikal a udélal screen s 9k dps ja tocim n dumim to co ty s full hc gearem a shadowmournou.. na tvůj equip celkem dost.. buď se mi tu přiznáš a nebo až v nedéli přijedu z práce tak mi to ukážeš.. budu ti to méřit pak se vyjádřím jestli budeš "Přijatý"
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8031

  • Jammo
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
  • Karma: 0
Ine buffy som nemal akurat som mal v parte huntra. Ale tam ani neslo o buffy, skor o tu vyhodnu polohu, kedze som mal krasne 3 dummy vedla seba. Na dokaz prikladam este jednu fotku na lvl 60, a dve dalsie.
The topic has been locked.

Re: Alystar//DK//Frost//Blood 10 years, 1 month ago #8032

  • Boinc
Výhoda je hlavně v lvlu targetu nic ve zlým ale chlubit se dpskem z low lvlu je smutné a hlavně, že na heroickém dummym máš docela rapidně low dpsko rozdíl tak 3k no co už, ale aspon si něco napravil. Příště jen dummy s 80 lvlem low lvl tady není moc podstatný kor když se chodí wotlk raidy a ne classic .

Takže pro příště zkus to jako ostatní je tu i vzorová přihláška a minimálně se můžeš i inspirovat jinou přihláškou (hlavně ne copyright..). Co s Tebou.. no zkusíme to takže test .

Jammo wrote:
Ine buffy som nemal akurat som mal v parte huntra. Ale tam ani neslo o buffy, skor o tu vyhodnu polohu, kedze som mal krasne 3 dummy vedla seba. Na dokaz prikladam este jednu fotku na lvl 60, a dve dalsie.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.44 seconds