Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Druidess / Druid / Feral DMG
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Druidess / Druid / Feral DMG

Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8012

  • Druidess
Herný nick: Druidess
Class: Druid
Talenty: Feral DMG
Rasa: Night Elf
Profesie: Mining + JWC 450 (mining zmením za eng alebo skin)
Alti: žiadny, ani v pláne
Rok narodenia: 1990
KS: 10man 11/12HC 25man 11/12HC (taktiky aj na LK 10/25 + RS)

TeamSpeak3:
- Mám a viem s ním narábať
- Som na ts počas raidu a viem odpovedať keď sa ma niekto niečo opýta

Sluchátka:
Mám

Mikrofón:
Mám (push-to-talk)

Zameranie:
PvE

Equip:
Nakoľko som postavu len teraz dostal, hovoriť o nejakom equipe, statoch, UI-čku a pod. nemá momentálne význam. Na druidovi mám equip hodne low (niečo cez 4,5k+ gs), avšak je to len záležitosť pár (2-3 ID) kým naberiem niečo poriadne. Preto si aj podávam prihlášku sem, pretože keď sa prihlásim tak je tak max. 50 alíkov, čiže šanca nafarmiť nejaké emblémy a podobné srandy je minimálna. Pokiaľ ma pár ID-čok potiahnete, viem byť potom plnohodnotnou podporou pri progresse.
Nie som typ hráča čo ide po GS, skôr pozerám na staty a vhodnosť jednotlivých itemov.


Mám charr na hyperione, kde mám aj odprogresované vyššie uvedené. Druida poznám, viem do akých statov ísť, aké itemy, čo gemovať do jakých dier, enchy a pod., v tomto nebudem na obtiaž. Samozrejme, dobrým radám či postrehom som vďačný.

Používam základné UI + bartender4, omen, recount, feral by night, DBM atď... Skoro každý jeden spell mám nabindovaný, nie som klicker.

Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): No problem až na možné výnimky



Predošlé guildy a dôvod odchodu: Som čistý

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate:
Shannox ma poprosil či pomôžem s progressom, zato mi aj daroval tohto druida (mám acc aj s emailom – ziadny share postavy ani poziciavanie).
Úprimne, neviem čo môžem od tejto guildy očakávať, neviem ako ste na tom s progressom, neviem čo za ľudí tu je ale hádam bude spokojnosť na oboch stranách. Pre vás to tiež môže byť riziko že ma equipnete a pak leavnem, ale úprimne, čo by som tým dosiahol? Nemám motiváciu sa tu samoukájať na niečom, chcem len pomôc s progressom.

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8013

  • serkovice
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 29
  • Karma: -1
PROTI chybí screen , ... low eq.. nejsme EQ guilda ale chcem progressovat a davat to

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8014

  • Druidess
Screen som nedal pretože by aj tak o ničom nevypovedal keďže si zmením UI k obrazu svojmu a postava je čerstvo získaná. Nie ste equipovacia guilda, tomu rozumiem, avšak na serveri kde je 5 a pol človeka priemerne online je myslím si rozumnejšie možno spraviť v pár prípadoch výnimku keď máte k dispozícii hotového človeka so skúsenosťami ako len čakať že sa prihlási niekto s TOP gearom pripravený sa začleniť do progressu. Iné by to bolo keby bolo priemerne 1k+ alikov online, čo bohužiaľ nie je.

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8015

  • shannox
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 12
  • Karma: 0
za nej se primluvim na 100000 procent protoze vim ze to umi nejvic takze jsem pro hyperionackej

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8016

  • Xiara
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Guild Master
  • Posts: 470
  • Karma: 10
Na 10many máme dosť kvalitný SetUp, na 25many nás 1 hráč bez Equipu nespasí. Prepáč, viem, že môžeš byť skutočne skúsený hráč, ale ten minimal GS tam je aj preto, aby mal hráč okamžitú hodnotu pre guildu, nie aby mal prvých 5 ID nováčik len benefit z Guildy
by Tiss
Xiara, Baroness of Shadow // New way of Discipline
Last Edit: 10 years, 2 months ago by Xiara.

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8017

  • Druidess
Rozumiem, je to logický argument a pokiaľ máte dobrý setup tak som vám zbytočný. Ja len že keď som pozeral nábor pre koho máte otvorený tak som myslel že by sa vám pomoc mohla zísť. Myslel som že potrebujete doplniť 25man, nevedel som že skladáte ďalší. Myslel som to v dobrom

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8018

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
serkovice wrote:
PROTI chybí screen , ... low eq.. nejsme EQ guilda ale chcem progressovat a davat to



Kde žiješ.. jsme Equip guilda..

25ku neskládáme První 25man máme na Planeru na 11.2

co se týče equipu ten je fakt low, možná by se mohla udělat vyjímka ale s tím že se dostaneš maximálně na ulduar naxx tocko a podobně.. časem nabrat equip za frosty/triumphy

uvidíme..N/A

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8019

  • Boinc
Za zkoušku se nic nedá ale s tím, že budeš aktivně chodit už jen z důvodu low eqipu ale jináč sem stejného názoru jako aport (i když nerad vidím vyjímky bo se na ně bude pak každý odvolávat..).

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8020

  • Fajocka
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Posts: 106
  • Karma: 0
Nedodržanie podmienok pre vstup do guildy... Za mňa Proti ... Nieje to tam for fun a neviem či máš dostatočné konexie na urobenie výnimky

Myslím, že s progressom niesme natom tak zle aby sme podstupovali kompromisy vačších rozmerov..



//Snažiť sa snaží dobrať equip. Keď sa neprestane snažiť tak sa bude lepšie kompromisovať
Last Edit: 10 years, 2 months ago by Fajocka.

Re: Druidess / Druid / Feral DMG 10 years, 2 months ago #8021

  • Druidess
Konexie nemám žiadne, poznám iba Shannoxa

Ako vravím, to že mám eq na mizivej úrovni toho som si vedomý, takisto som oboznámený aj s podmienkami prijatia do guildy, no aj napriek tomu som to skúsil. Keď ma nevezmete tak sa nič nedeje, určite to nechcem siliť
  • Page:
  • 1
  • 2
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.52 seconds