Prihlásenie
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Lusa - uDK+bDK
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Lusa - uDK+bDK

Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7982

  • Lusa
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
  • Karma: 0
Herný nick: Lusa
Class: DK
Talenty: unholy + blood
Rasa: Night Elf
Profesie: Mining(450)/ Bs(450)
Rok narodenia: 1995
KS: Nemám KingSlayera, protože prostě jsem vždycky měl neschopnou guildu, kde sice lidé byli aktivní a komunikativní, ale prostě na to neměli.

TeamSpeak3: Mám a umím s ním. Na TS jsem po celou dobu raidu a komunikuji normálně.
Sluchátka: Mám

Mikrofón: Mám

Zameranie: PvE, preferuju DPS

DPS: screenshot.posterus.cz/SWM2S/
UI: screenshot.posterus.cz/WEN8H/

Equip: DPS screenshot.posterus.cz/4NH35/
Tank screenshot.posterus.cz/2EDEA/

Link na armory: armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Hyperion&cn=Lusa
Momentálně jsem na Hyperionu, ale mám už zažádáno o převod na Vesper. Mělo by to být co nevidět převedeno


Mám problém s dennodenným progressom 25HC (18:00-22:00): No rozhodně nejsem ten typ člověka co by u WoWka trávil celý den, ale na progress si vždy čas najdu


Predošlé guildy a dôvod odchodu: Předešlé guildy si nepamatuju, protože jsem wowko přestal hrát asi tak v červenci 2013, kdy jsem měl krizi a WoW mě nebavilo. Ale teď jsem se vrátil.

Prečo chcete do OSB a čo od toho očakávate: Čekám velký postup co se týče progressu a doufám v příjemný kolektiv lidí, kteří jsou schopni si navzájem pomoci.
Last Edit: 10 years, 3 months ago by Lusa.
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7983

  • shannox
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 12
  • Karma: 0
jojo znam ho jeste z hyperionu za dk to ovlada a nefailuje, jsem Pro
Last Edit: 10 years, 3 months ago by shannox.
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7984

  • Xiara
  • OFFLINE
  • Zástupce Guild Mastera
  • Guild Master
  • Posts: 470
  • Karma: 10
za mňa Proti, nevidím prínos guilde
Equip dolný priemer, DPS dolný priemer, skúsenosti s Encountermi máš? Vieš, čo robí Lich King? (nehovorím hneď o taktike, myslím spelly, ktoré používa)
by Tiss
Xiara, Baroness of Shadow // New way of Discipline
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7985

  • Boinc
Za mně taky proti a to z důvodu, že na tanka máš docela velmi zajímavé talenty a to v unholy nechápu proč máš daný body v talentu „Morbidity” když ten talent je hlavně na zkracování CD DaD a lepší heal z DC podle mě úplná zbytečnost raději dát to do „Epidemic” nebo celkově nechat jen v unholy na dodge. A dá se tam najít více nedostatků docela už jen v talentech a glyphech taky Glyph of Dark Command se využívá hlavně tehdy pokud nemáš hit cap jináč je tenhle glyph potřebný víš k čemu to už si tam dej raději Glyph of Icy Touch co máš zase v unholy.
Další třeba špatně zvolený talent na icc je Spell deflection většina bossu má víceméně hlavně meele attack docela taky nepotřebný talent.
Scent of Blood bohatě stačí jeden talentový bod.

Tady je hodně nedostatku za tanka takže nevím jak ovládáš to dpsko či failuješ a neumíš to, atp.. No možná by nebylo od věci si Tě na nějakým raidu otestovat, ale jak jsem nahoře proti víceméně.

/edit: ještě taková maličkost pokud máš problém s expertise tak to prosím nesocketuj a kup si minimálně back za frosty, legy setové a v tom případě zruš setovou chest a vyměň ji za nesetovou z lorda 25n/hc ta má crit a hit docela velký takže by jsi měl pak už docela dosáhnout capu jak v hitu tak expertise.
Protože ten back z ICC 10n/hc z GS je bis item hlavně na retriny na DK se to snad ani nedá využit a ztrácíš na capech hodně haste Ti moc nepomůže jak ten expertise z backu za frosty.
Pokud nemáš problém s hit capem doporučuji z lady vyhodit neck a sehnat si z BQ protože opět zase můžeš dobrat exp a nemusíš to socketovat vypadá to příšerně docela a hrozně.
Last Edit: 10 years, 3 months ago by .
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7986

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
Já jsem PRO
s tím equipem se nedá nic dělat.. však nehrál jak my na AN takže nemohl tak lehce daný equip sehnat.. tuti lidi budou mit hodně nedostatků takže vás prosím aby jste trošku zavírali oči nad nějákýma věcma
ty nedostatky v talentech to si buď něják obhaj nebo to dolaď..

/EDIT: navíc nabíráme lidi 5800 gs+ takže bych nedostatky v equipu neřešil, spíš aby byl normální nefailoval a ovládal classu..
Last Edit: 10 years, 3 months ago by Aport.
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7987

  • Lusa
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
  • Karma: 0
Takže.. jak tak koukám.. všichni jste experti. Na Hyperionu jsem si podával přihlášku do Endless Agony.. a nikdo neměl s mým equipem problém, tenkrát mě nevzali jenom kvůli mé časové vytíženosti ve škole. S hitem mám problém a eq mám složenej tak jak mi vyhovuje. Jak sám moc dobře víš.. sehnat item z 25 není lehký, pokud to jdeš s worldem . Proto potřebuju guildu.. abych mohl nějaké itemky vyměnit. Exp gemuju, protože prostě nemám jinej item.. nechápu co nechápeš a za druhe na všech itemech je vždycky hit.. prostě vždycky.. a radši si vezmu haste než mít přebytečnej hit. Takže asi takhle.. pokud neseženu guildu.. můžu jen těžce něco měnit a EQ je mi složen na míru jak vyhovuje .

Přihláška byla podáváná hlavně za DPS.. tanka chodím jen tehdy, pokud prostě chybí a utankuju to. Glyph of Dark Command mám proto, protože jsem s Commandem často missoval a jak píšeš.. opravdu mám problém s hitem . A Morbity mám v talentech dané schválně, protože mám jako DK, což mají problém asi všechny DK, s agrem na více targetů . Ale jak píšu v přihlášce.. preferuju DPS.
Last Edit: 10 years, 3 months ago by Lusa.
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7988

  • Boinc
No když se přivřou oči nad těmi nedostatky a tím, že slíbí že to dá vše do pořádku tak proč ne, že.. Kromě toho, že nebude tankovat ten gear na hc mi přijde low jako DPSko klidně s tím nebude problém.

Aport wrote:
Já jsem PRO
s tím equipem se nedá nic dělat.. však nehrál jak my na AN takže nemohl tak lehce daný equip sehnat.. tuti lidi budou mit hodně nedostatků takže vás prosím aby jste trošku zavírali oči nad nějákýma věcma
ty nedostatky v talentech to si buď něják obhaj nebo to dolaď..
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7989

  • Danerys
  • OFFLINE
  • Class Leader
  • Posts: 146
  • Karma: 1
mě se to nelíbí, ale zavírám obě oči, tkaže máš s hodně odřenejma ušima malý bezvýznamný PRO
Last Edit: 10 years, 3 months ago by Danerys.
The topic has been locked.

Re: Lusa - uDK+bDK 10 years, 3 months ago #7993

  • Aport
  • OFFLINE
  • Guild Master
  • Posts: 347
  • Karma: 12
na TEST
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Moderators: Aport, Mishaa, Einher, Syneet
Time to create page: 0.60 seconds